Sherpa

Sanoista Tekoihin

Oy Kultainen Sherpa Ab

Kalevankatu 20, 2. krs, 00100 Helsinki, Finland.

Sijainti

Yhteystiedot

Linda Keinänen

Linda
Keinänen
Toimitusjohtaja, New business
+358 40 664 5101
linda.keinanen@sherpa.fi
LinkedIn

Antti Rastivo

Antti
Rastivo
New business, creative, partner
+358 50 514 9603
antti@sherpa.fi
LinkedIn

Tommi Kortesniemi

Tommi
Kortesniemi
Luova johtaja, partner
+358 50 3000 523
tommi@sherpa.fi
LinkedIn

Pauli Waroma

Pauli
Waroma
Hallituksen puheenjohtaja
+358 400 933 935
pauli@sherpa.fi
LinkedIn
Twitter

Jukka Niittymaa

Jukka
Niittymaa
Asiakkuusjohtaja
+358 45 673 4942
jukka@sherpa.fi
LinkedIn

Terhi-Mari Honkanen-Haapasalo

Terhi-Mari
Honkanen-Haapasalo
Asiakkuusjohtaja
+358 40 560 5875
terhi-mari@sherpa.fi
LinkedIn

Ville Koivisto

Ville
Koivisto
Projektipäällikkö
+358 50 364 1871
ville@sherpa.fi
LinkedIn

Liisa-Lotta Väyrynen

Liisa-Lotta
Väyrynen
Projektipäällikkö
+358 40 840 9284
liisa-lotta@sherpa.fi
LinkedIn

Maija Kuittinen

Maija
Kuittinen
Projektipäällikkö
+358 50 588 3126
maija@sherpa.fi
LinkedIn

Nina Vehmanen

Nina
Vehmanen
Vanhempainvapaalla
Projektipäällikkö
+358 50 320 9885
nina@sherpa.fi
LinkedIn

Jaakko Hovi

Jaakko
Hovi
Suunnittelija
+358 50 301 2773
jaakko@sherpa.fi
LinkedIn

Jenni Kanerva

Jenni
Kanerva
Suunnittelija
+358 45 677 1221
jenni.kanerva@sherpa.fi
LinkedIn

Piia Peltonen

Piia
Peltonen
Suunnittelija
+358 45 673 3036
piia@sherpa.fi
LinkedIn

Minna Etsalo

Minna
Etsalo
Suunnittelija
+358 50 357 3116
minna@sherpa.fi
LinkedIn

Petja Salmio

Petja
Salmio
Suunnittelija
+358 50 361 8773
petja@sherpa.fi
LinkedIn

Felipe Fuentes

Felipe
Fuentes
Suunnittelija
+358 40 768 6611
felipe@sherpa.fi
LinkedIn

Terri Vuorinen

Terri
Vuorinen
Suunnittelija
+358 41 435 2337
terri@sherpa.fi
LinkedIn

TÖITÄ TARJOLLA

Etsimme jatkuvasti uusia lahjakkuuksia ja ammattilaisia. Oletko täynnä ideoita ja tarmoa toteuttaa ne? Ota yhteyttä.