Sherpa

Huipulle pääsemiseksi on oltava rohkeutta, selkeä suunnitelma ja runsaasti päättäväisyyttä. Huipun saavuttaneet muuttavat maailmaa ja heidät muistetaan. Autamme asiakkaitamme saavuttamaan huipun.

Oy Kultainen Sherpa ab
Kalevankatu 20, 2. krs,
00100 Helsinki, Finland.

Toimitusjohtaja
Pauli Waroma
+358 400 933 935 pauli@sherpa.fi

Pauli Waroma

Pauli
Waroma

+358 400 933 935
pauli@sherpa.fi

LinkedIn
Facebook
Twitter

Tommi Kortesniemi

Tommi
Kortesniemi

+358 50 3000 523
tommi@sherpa.fi

LinkedIn
Facebook
Tommikortesniemi.com
Instagram

Antti Rastivo

Antti
Rastivo

+358 50 514 9603
antti@sherpa.fi

LinkedIn
Facebook
Anttirastivo.com
Vimeo

Linda Keinänen

Linda
Keinänen

+358 40 664 5101
linda.keinanen@sherpa.fi

LinkedIn

Lauri Ferrer

Lauri
Ferrer

+358 40 595 1607
lauri.ferrer@sherpa.fi

LinkedIn
Facebook

Nina Vehmanen

Nina
Vehmanen

+358 50 320 9885
nina@sherpa.fi

LinkedIn

Ella Komulainen

Ella
Komulainen

+358 40 555 2510
ella@sherpa.fi

LinkedIn
Facebook

Ville Koivisto

Ville
Koivisto

+358 50 364 1871
ville@sherpa.fi

LinkedIn
Facebook

Pauli Kervinen

Pauli
Kervinen

+358 500 158 058
pauli.kervinen@sherpa.fi

LinkedIn
Instagram

Jenni Kanerva

Jenni
Kanerva

+358 45 677 1221
jenni.kanerva@sherpa.fi

LinkedIn
Facebook

Jaakko Hovi

Jaakko
Hovi

+358 50 301 2773
jaakko@sherpa.fi

LinkedIn
Facebook

Kalle Tarkiainen

Kalle
Tarkiainen

+358 45 605 5578
kalle@sherpa.fi

CargoCollective
Facebook
Instagram

Iikko Kuusela

Iikko
Kuusela

+358 44 592 8566
iikko@sherpa.fi

LinkedIn

Minna Etsalo

Minna
Etsalo

+358 50 357 3116
minna@sherpa.fi

LinkedIn
Twitter
Instagram