Sherpa

Sanoista Tekoihin

Oy Kultainen Sherpa Ab

Lönnrotinkatu 20, 3. krs, 00120 Helsinki, Finland.

Sijainti

Yhteystiedot

Linda Keinänen

Linda
Keinänen
Toimitusjohtaja, partner
+358 40 664 5101
linda.keinanen@sherpa.fi
LinkedIn

Jukka Niittymaa

Jukka
Niittymaa
Asiakkuusjohtaja, New business
+358 45 673 4942
jukka@sherpa.fi
LinkedIn

Terhi-Mari Honkanen

Terhi-Mari
Honkanen
Asiakkuusjohtaja, New business
+358 40 560 5875
terhi-mari@sherpa.fi
LinkedIn

Tommi Kortesniemi

Tommi
Kortesniemi
Luova johtaja, partner
+358 50 3000 523
tommi@sherpa.fi
LinkedIn

Marko Vuorinen

Marko
Vuorinen
Luova johtaja
+358 40 0855 252
marko@sherpa.fi
LinkedIn

Maria Kuusisto

Maria
Kuusisto
Asiakkuuspäällikkö
+358 40 845 5066
maria@sherpa.fi
LinkedIn

Liisa-Lotta Väyrynen

Liisa-Lotta
Väyrynen
Projektipäällikkö
+358 40 840 9284
liisa-lotta@sherpa.fi
LinkedIn

Maija Kuittinen

Maija
Kuittinen
Projektipäällikkö
+358 50 588 3126
maija@sherpa.fi
LinkedIn

Nina Pihkala

Nina
Pihkala

Projektipäällikkö
+358 50 320 9885
nina@sherpa.fi
LinkedIn

Felipe Fuentes

Felipe
Fuentes
Suunnittelija
+358 40 768 6611
felipe@sherpa.fi
LinkedIn

Robin Falck

Robin
Falck
Suunnittelija
+358 40 482 9299
robin@sherpa.fi
LinkedIn

Eeva Kekäläinen

Eeva
Kekäläinen
Suunnittelija
+358 50 530 2488
eeva@sherpa.fi
LinkedIn

Piia Peltonen

Piia
Peltonen
Suunnittelija
+358 45 673 3036
piia@sherpa.fi
LinkedIn

Jenni Kanerva

Jenni
Kanerva
Suunnittelija
+358 45 677 1221
jenni.kanerva@sherpa.fi
LinkedIn

Topi Lehto

Topi
Lehto
Suunnittelija
+358 40 191 3111
topi@sherpa.fi
LinkedIn

Matti Suominen

Matti
Suominen
Suunnittelija
+358 50 414 8172
matti@sherpa.fi
LinkedIn

Teemu Lautamies

Teemu
Lautamies
Suunnittelija
+358 44 989 4482
teemu@sherpa.fi
LinkedIn

Pauli Waroma

Pauli
Waroma
Hallituksen puheenjohtaja, partner
+358 400 933 935
pauli@sherpa.fi
LinkedIn

TÖITÄ TARJOLLA

Etsimme jatkuvasti uusia lahjakkuuksia ja ammattilaisia. Oletko täynnä ideoita ja tarmoa toteuttaa ne? Ota yhteyttä.